Mezoterapia

mezoterapia-beziglowaŻywe komórki naszej skóry nieustannie przetwarzają substancje energetyczne, budulcowe białka, mikroelementy i witaminy. Od ich odżywiania zależy powstanie i jakość nowych tkanek, regeneracja , wytrzymałość, a także piękno i zdrowie skóry. Skóra człowieka zbudowana jest tak ,aby chronić go przed czynnikami zewnętrznymi,a także przed ciągłym atakiem wirusów i bakterii. Do niedawna była to bariera nie do przebycia w sferze kosmetycznej ,jednak powstały już nowoczesne kosmoceutyki i zabiegi charakteryzujące się silnym, a jednocześnie przyjaznym dla skóry działaniem z rewelacyjną skutecznością. Zabieg mezoterpii to według mnie najskuteczniejsza rewitalizacja skóry dojrzałej i problematycznej. Wyróżnia się kilka rodzajów mezoterapi,wszystkie są różnymi sposobami wprowadzania odżywczych, aktywnych składników w głąb skóry.
Mezoterapia Bezigłowa nazywana elektroporacją wykorzystuje zjawisko fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry.Przy pomocy urządzenia emitującego impulsy napięciowe i prąd galwaliczny, zwiększa się dyfuzję,przepuszczalność skóry, a zatem przezskórny transport substancji aktywnych zawartych w ampułkach .W rezultacie skóra zostaje mocno odżywiona i nawilżona.
Mezoterapia Mikroigłowa nazywana Frakcyjną jest zabiegiem polegajacym na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny .Podczas zabiegu przy pomocy aparatu z jednorazowym,sterylnym katridżem igłowym, który automatycznie wykonuje mikro -nakłucia stymuluje się skórę z jednoczesnym podawaniem koktajli odżywczych. Dzięki zabiegowi skóra zyskuje na jędrności zmarszczki ulegają spłyceniu, a kontur twarzy ulega poprawieniu.
Mezoterapia igłowa Jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice substancje aktywne wprowadzane są w głąb skóry. Metodą nappage lub pęcherzykową pozostawia się depozyty substancji aktywnych.Najbardziej popularnym zastosowaniem mezoterapii jest odmłodzenie skóry i spłycenie zmarszczek, a także jako skuteczna terapia przy chorobach włosów, aby zapobiegać ich wypadaniu.

*Najlepsze efekty uzyskuje się po serii zabiegów 3-4 zabiegi w odstępach 2-3 tygodniowych

znacznik
mezoterapia bezigłowa 
100zł
znacznik
mezoterapia frakcyjna 
150zł
znacznik
mezoterapia igłowa 
150zł
300zł