Makijaż permanentny


W codziennym pośpiechu, gdy liczymy każdą minutę można nie tracić czasu na robienie i zmywanie makijażu. Makijaż permanentny jest wybawieniem dzisiejszych aktywnych kobiet, które cały dzień i w każdej sytuacji zawsze chcą być perfekcyjne.
Makijaż permanentny jest rodzajem płytszego tatuażu, który polega na wprowadzeniu barwnika w naskórek za pomocą specjalnego urządzenia ze sterylną jednorazową igłą.
Ponieważ naskórek ma naturalną zdolność do złuszczania się i regeneracji, po pewnyn czasie makijaż zanika. W zależności od wybranej metody, nasycenia koloru barwnika, a także typu skóry i jej osobniczych cech, makijaż permanentny utrzymuje się ok. 2-5 lat.
Najwyżej cenionym przez kobiety jest makijaż brwi i oprawy oczu, odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, a także kolorytu cery, daje możliwości korekty i podkreślenia urody.
W ostatnim czasie najbardziej pożądany przez klientki jest microblading. Jest to wprowadzenie pigmentu za pomocą mini-ostrza przypominającego wyglądem piórko, dlatego też potocznie mówimy o tej metodzie piórkowa. Jest to idealna metoda do zagęszczenia domalowanymi włoskami naturalnych brwi. Przy całkowitym zaniku brwi polecam metodę włoskową gdyż jest bardziej trwała. W czasie zabiegu za pomocą nowoczesnego urządzenia pigment jest wprowadzany liniowo, tworząc na łuku brwiowym rysunek, imitujący naturalne włoski.
Jeśli klientka ma na całym łuku brwiowym naturalne włoski, a chciałaby jedynie podkreślić ich piękno i kształt polecam metodę cieniowania. Dzięki rysunkowi cienia, który wtapia się w naturalnym łuku brwiowym makijaż uzupełnia braki i uwydatnia zarys brwi.
Aby trwale podkreślić piękno oczu, dla pań które nie malują się zbyt mocno proponuje wykonanie delikatnej kreski permanentnej, zagęszczającej linię rzęs. Ten rodzaj kreski wygląda bardzo subtelnie i podkreśla oko. Natomiast osobą, które lubią mocny i wyraźny makijaż polecę kreskę dekoracyjną oka. Taki makijaż będzie na stałe zdobił piękne spojrzenie oraz idealnie nadawał się na wielkie wyjścia.
Makijaż permanentny ust polecam dla pań które zdecydują się na trwały kolor ust, dzięki któremu można uwydatnić i lekko powiększyć usta, a także często wyrównać ich asymetrię.

znacznikMakijaż brwi metoda piórkowa (microblading)
500 zł
znacznikMakijaż brwi metoda cieniowania
500 zł
znacznikKreska powieki dolnej
250 zł
znacznikKreska powieki górnej
350 zł
znacznikKreska powieki górnej dekoracyjna
400 zł