Zabiegi na twarz

Filarem pielęgnacji skóry, oraz warunkiem skuteczności zabiegów upiększających jest jej oczyszczenie.

Oczyszczając cerę, uwalniamy ją od zanieczyszczeń, zaskórników i martwych komórek naskórka, dzięki czemu łatwiej absorbuje ona aplikowane, dobroczynne składniki odżywcze i jest pobudzana do naturalnych procesów regeneracyjnych. Peeling kawitacyjny jest nowoczesną formą oczyszczania za pomocą ultradźwięków. Fale ultradźwiękowe w obecności toniku rozprowadzonego na powierzchni skory tworzą mikroskopijne pęcherzyki z powietrzem, które to pod wpływem drgań ultradźwiękowych powodują oderwanie i rozbicie martwych komórek naskórka warstwy rogowej i usunięcie sebum z rozszerzonych porów skóry. W ostatnim czasie przechodzi renesans oczyszczanie manualne, szczególnie polecane do cer grubych i głęboko zanieczyszczonych. W czasie tego zabiegu, jako doświadczona kosmetyczka usuwam też prosaki.

W przypadku oczyszczania manualnego podstawą dobrze wykonanego zabiegu jest odpowiednie rozpulchnienie cery za pomocą paroozonatora, a także dobrze znanej w  ubiegłym stuleciu maski – ziołowej kataplazmy. Na koniec zabiegu cerę dezynfekuje ozonem i ściągam jej pory przy pomocy darsonvala. Zakończenie zabiegu łagodzącą, relaksująca maską daje spektakularne efekty.

Oczyszczanie wodorowe to nowoczesny zabieg, odkrycie współczesnej kosmetologii, połączonej z wiedzą naukowców. W czasie zabiegu w wyniku reakcji chemicznych czysta woda zostaje wzbogacona o aktywny wodór, najmniejszy pierwiastek, który przenikając stróżką wody po skórze, wychwytuje zanieczyszczenia i neutralizuje wolne rodniki, które są odpowiedzialne za starzenie się skóry. Przyjemny i relaksacyjny zabieg oczyszczania wodorowego wzbogacony o sonoforozę, bądź elektroporacje z kwasem hialuronowym, daje spektakularne efekty oczyszczenia, odżywienia i nawilżenia cery.

znacznikPeeling kawitacyjny 60 zł
znacznikZabieg oczyszczania plus maska algowa 120 zł
znacznikRozszerzenie zabiegu podstawowego o oczyszczanie manualne 40 zł
znacznikRozszerzenie zabiegu o masaż 30 minut 
40 zł
znacznikRozszerzenie zabiegu o sonoforezę
40 zł
znacznikDarsonval 20 zł
znacznikOczyszczanie wodorowe 160 zł

Zabiegi złuszczające i eksfoliacja mają za zadanie w sposób kontrolowany mechaniczny bądź chemiczny złuszczyć część naskórka. Dobór zabiegu warunkuje intensywność i jego efekty.

Do zabiegów złuszczania mechanicznego zaliczamy mikrodermabrazje diamentową, która jest nowoczesną formą złuszczania naskórka za pomocą głowic pokrytych kryształkami diamentów. Głowice diamentowe przymocowane są do urządzenia wytwarzającego ciśnienie, które odsysa zrogowaciały martwy naskórek a także powoduje lekkie przekrwienie skóry, a zatem też lepsze jej ukrwienie, dotlenienie i odżywienie. Po zabiegu jest natychmiastowy efekt poprawy kolorytu cery, rozjaśnienie, poprawa napięcia i elastyczności. Zabieg ten stosuje się także w celu spłycenia zmarszczek, rozszerzonych porów, przebarwień, śladów po trądzikowych, a także rozstępów na ciele. Zabieg mikrodermabrazji można wykonać jednorazowo w celu odświeżenia cery lub w serii 4-8 zabiegów w celu pozbywania się niedoskonałości skóry i działania na jej głębsze warstwy. Nasza skóra lubi być stymulowana i pobudzana, wtedy rozkwita dla nas. Od wielu lat w kosmetyce stosuje się zabiegi złuszczające chemiczne tzw. eksfoliację za pomocą różnego rodzaju kwasów. Dzięki wielu szkoleniom i wieloletniemu doświadczeniu stosuję z powodzeniem kwasy m.in.  glikolowy, mlekowy, salicylowy, szikimowy, pirogronowy, migdałowy… w różnych konfiguracjach i stężeniach jako zabieg podstawowy lub jako uzupełnienie i jeden z elementów innych procedur dermokosmetycznych.

W zależności od doboru kwasu jego działanie może być powierzchowne, średnio głębokie lub głębokie. Bardzo ważna jest znajomość substancji, jej wpływ na skórę zwracając uwagę na jej fototyp, grubość, wrażliwość na pH, dlatego zabieg musi wykonywać profesjonalistka. Do tego typu zabiegów należy też zabieg RETIX C, w którym wykorzystuje się retinol – czystą postać witaminy A, jeden z najskuteczniejszych składników w odmładzaniu skóry, złuszczania, wyrównywania jej niedoskonałości, w połączeniu z witaminą C ma działanie przeciwstarzeniowe, rozjaśniające i antyoksydacyjne.

Po latach z przyjemnością wracam do Polskiego Peelingu Ziołowego. Cudze chwalimy, a o swoim zapominamy. Jest to dwuetapowy zabieg głęboko złuszczający, korygujący defekty skóry, szczególnie potrądzikowe, a także odmładzający i spłycający zmarszczki. W pełni naturalna kompozycja polskich ziół m.in. szałwii, nagietka, jałowca oraz kozieradki jest ekologiczną podstawą bardzo skutecznego zabiegu, który po raz pierwszy wykonywałam już w 1997 roku!

znacznikMikrodermabrazja z maseczką  wyciszającą
100 zł
znacznikMikrodermabrazja z maską algową
140 zł
znacznikZabiegi eksfoliacji dobrany indywidualnie (w serii taniej)
60-130 zł
znacznikZabieg RETIX C 150 zł
znacznikPeeling medyczny PQ Age 250 zł

Z wiekiem dochodzi do wiotczenia oraz uraty napięcia i gęstości skóry. Staje się ona mniej elastyczna i pojawiają się fałdy i zmarszczki. W gabinecie kosmetycznym można skutecznie walczyć z tymi oznakami starzenia poprzez zabiegi liftingujące.

W swoim gabinecie proponuję nieinwazyjne zabiegi o działaniu liftingującym z wykorzystaniem nowoczesnych urządzeń, preparatów kosmetycznych, a także najstarszą formę liftingu jakim jest masaż. W czasie masażu poprawia się ukrwienie skóry, a zatem jej odżywienie i dotlenienie. Poprzez masaż można pozbyć się zastojów limfatycznych, opuchnięć, poprawia się tonus mięśni, zmarszczki stają się mniej widoczne, a rysy twarzy łagodnieją. Systematycznie wykonywany masaż z pewnymi ćwiczeniami, których chętnie nauczę może odmładzać o kilka lat.

Dla osób, które mają bardzo mało czasu i szybko potrzebują efektu proponuje zabiegi typu” bankietowego” które błyskawicznie poprawiają jędrność, nawilżenie i koloryt skóry dojrzałej. Doskonały sposób, by olśnić na przyjęciu i zbierać komplementy.

Nowoczesnymi urządzeniami dającymi efekt liftingu na długi czas, które stymulują skórę do procesów naprawczych są aparaty RF wykorzystujące zjawisko diatermii, a także aparaty wykorzystujące energie ultradźwięków. Podczas takiego zabiegu zostają pobudzone fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, zwiększa się elastyczność, gęstość skóry i napięcie, co widać po owalu twarzy. Zabieg stymuluje tkanki poprawiając ich odżywienie, ukrwienie, mikrocyrkulacje, a zatem pozbywamy się zbędnych złogów przemiany materii i bardzo to widać gdy wykorzystujemy fale rf w walce z cellulitem.

znacznikMasaż twarzy, szyi i dekoltu 
70-80 zł
znacznikZabieg bankietowy
80 zł
znacznikZabieg RF  twarzy i szyi
150 zł
znacznikRozszerzenie zabiegu o ultradźwięki
50 zł
znacznikZabieg RF ramiona
80 zł
znacznikRF brzuch
100 zł
znacznikRF uda z dwóch stron 
100 zł
znacznikZabieg liftingujący  z termiczną maską 150 zł

mezoterapia-beziglowaŻywe komórki naszej skóry nieustannie przetwarzają substancje energetyczne, budulcowe białka, mikroelementy i witaminy. Od ich odżywiania zależy powstanie i jakość nowych tkanek, regeneracja, wytrzymałość, a także piękno i zdrowie skóry. Skóra człowieka zbudowana jest tak, aby chronić go przed czynnikami zewnętrznymi, a także przed ciągłym atakiem wirusów i bakterii. Do niedawna była to bariera nie do przebycia w sferze kosmetycznej, jednak powstały już nowoczesne kosmoceutyki i zabiegi charakteryzujące się silnym, a jednocześnie przyjaznym dla skóry działaniem z rewelacyjną skutecznością. Zabieg mezoterapii to według mnie najskuteczniejsza rewitalizacja skóry dojrzałej i problematycznej. Wyróżnia się kilka rodzajów mezoterapii, wszystkie są różnymi sposobami wprowadzania odżywczych, aktywnych składników w głąb skóry.
Mezoterapia Bezigłowa nazywana elektroporacją wykorzystuje zjawisko fizyczne zachodzące w błonach komórkowych i w warstwie rogowej skóry. Przy pomocy urządzenia emitującego impulsy napięciowe i prąd galwaniczny, zwiększa się dyfuzję, przepuszczalność skóry, a zatem przezskórny transport substancji aktywnych zawartych w ampułkach. W rezultacie skóra zostaje mocno odżywiona i nawilżona.
Mezoterapia Mikroigłowa nazywana Frakcyjną jest zabiegiem polegającym na pobudzeniu skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu przy pomocy aparatu z jednorazowym, sterylnym kartridżem igłowym, który automatycznie wykonuje mikro-nakłucia stymuluje się skórę z jednoczesnym podawaniem koktajli odżywczych. Dzięki zabiegowi skóra zyskuje na jędrności, zmarszczki ulegają spłyceniu, a kontur twarzy ulega poprawieniu.
Mezoterapia Igłowa jest to zabieg polegający na ostrzykiwaniu poszczególnych obszarów ciała odpowiednio dobranymi preparatami. Dzięki tej technice substancje aktywne wprowadzane są w głąb skóry. Metodą nappage lub pęcherzykową pozostawia się depozyty substancji aktywnych. Najbardziej popularnym zastosowaniem mezoterapii jest odmłodzenie skóry i spłycenie zmarszczek, a także jako skuteczna terapia przy chorobach włosów, aby zapobiegać ich wypadaniu.

*Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 3-4 zabiegów w odstępach 2-3 tygodniowych

znacznik
Mezoterapia bezigłowa 
100 zł

znacznik

Mezoterapia frakcyjna 

150 zł – 250 zł
znacznik
Mezoterapia igłowa
150 zł – 350 zł