Manicure, Pedicure

banner-zabiegi-manicureManicure i pedicure to najczęściej pożądane usługi w gabinecie kosmetycznym.  Najważniejsze jest bezpieczeństwo i higiena w czasie tych zabiegów, którą gwarantuje sterylizator i autoklaw  znajdujący się w moim gabinecie.

Podczas zabiegów pedicure i manicure zostaje nadany kształt paznokci,  usunięte skórki i zrogowacenia. Paznokcie mogą być ozdobione i pomalowane w sposób tradycyjny bądź nowoczesny. Nową i bardzo popularną metodą zdobienia paznokci jest manicure hybrydowy, który cechuje się dużą trwałością, nawet do kilku tygodni.

Dla pań, które marzą o długich i mocnych paznokciach w godzinę robię paznokcie żelowe UV na szablonie lub tipsie. Natomiast klientom ceniącym sobie blask zdrowego naturalnego paznokcia polecam manicure japoński.

Manicure japoński jest to zabieg polegający na wcieraniu w naturalną płytkę paznokcia specjalnej pasty z witaminami i minerałami oraz keratyną. Pasta odżywia i wzmacnia paznokcie, a w kolejny etapie dostają efektowny blask różowej perły dzięki zawartości krzemionki z Morza Japońskiego w proszku polerskim.

Manicure bądź pedicure można zakończyć kąpielą parafinową, która jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów pielęgnacyjnych dla suchych dłoni i stóp. Regeneruje i wygładza szorstki naskórek, pozostawiając dłonie miłe w dotyku.

znacznikManicure biologiczne
40 zł
znacznikManicure z wycięciem skórek
45 zł
znacznikMalowanie lakierem
20 zł
znacznikMalowanie french
25 zł
znacznikManicure hybrydowy
80 zł
znacznikManicure japoński
60 zł
znacznikŻel na naturalną płytkę
60-80 zł
znacznikŻel z przedłużeniem paznokci
80-100 zł
znacznikPedicure
75 zł
znacznikPedicure z malowaniem
90 zł
znacznikPedicure hybrydowy
100 zł
znacznikKąpiel parafinowa
40 zł
znacznikRekonstrukcja paznokcia
10 zł
znacznikZdobienia
10 zł
znacznikUsuwanie hybrydy
50 zł